נקודה שחורה

כמה דימויים מתוך התערוכה שתוצג בבית אחותי במסגרת חגיגות "לילה שחור", הקונטרה לאירועי העיר הלבנה של חולדאי
יורם בלומנקרנץ ושולה קשת
רבקה בכר, 2013
רבקה בכר, 2013
נטע אלקיים
נטע אלקיים, 2012
bennywoodoo
Benny Woodoo, 2012
יורם בלומנקרנץ
יורם בלומנקרנץ, 2008
דפנה שלום, 2008
דפנה שלום, 2008

התערוכה "נקודה שחורה" תוצג במסגרת אירועי "לילה שחור" בבית אחותי, מטלון 70 תל אביב, מ-27.06. משתתפים/ות: אהובה מועלם, איה מיכלין, אניסה אשקר, אסתר כהן, ז'וזף דדון, דפנה שלום, ורד נסים, יורם בלומנקרנץ, מאיר גל, מוטי מזרחי, נטע אלקיים, פיני עזרא, רבקה בכר, שולה קשת, שלומית כרמלי, Benny Woodoo, Oum Kultuv. אוצרים: שולה קשת ויורם בלומנקרנץ. לפרטים נוספים

בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
  תגובות

   

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. יורם

   העבודות בתערוכה 'נקודה שחורה' הן נציגות כמעט אקראיות מתוך גופי העבודות הנרחבים של האמניות והאמנים המשתתפים. האמנים התבקשו לבחור עבודה שחורה ממלאי העבודות שברשותם וזאת על מנת ליצור מקבץ כהה של דימויים על קירות הגלריה.
   אוצרות זאת מבקשת לרוקן ממשמעות את התייחסויותיהם הספציפיות של האמנים לצבע השחור ותחת זאת ליצור אפקט אסתטי חזק ומרוכז. זהו מקבץ עבודות שרק מעצם התגודדותו יוצר מחווה מכוונת מקום (site specific) שמסמנת את מיקום התערוכה וזמן התקיימותה ביתר חדות. זאת נקודה שחורה על מפת האירועים של לילה לבן 2013.