אסון סנטור ג'יימס אינהוף

איך הדיווחים מאזורי אסון היו נשמעים אילו במקום סנדי, קתרינה… היו מכנים את ההוריקנים בארה"ב על שם קובעי מדיניות שמכחישים את שינויי האקלים שכוללים התגברות סופות ועוצמתן?
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. פריץ היקה הצפונבוני

    אין לי יותר מה להוסיף.,,הכבוד " הזה בהחלט מגיע להם.

  2. יורם הר-לב

    לאחר השערוריות של זיוף נתונים על ידי מדענים לדם קבלת מענקים מתברר שלא ברור אם העולם מתחמם בכלל ובוודאי לא אם מתחמם בגלל האדם. למרות הערכת אל גור (שגם הוא לא נקי משאיפת בצע) שבשנת 2013 כל הקרח בקוטב ימס מתברר ששטח הקרחונים גדל ב 60 אחוז.
    לפני כמה שנים מדענים חזו כניסה לתקופת קרח, אחר כך צפו התחממות גלובלית והיום יש כבר מדענים שצופים תקופת קרח ולא התחממות. ראוי לציין שמדענים, תקשורת ואחרים השתיקו את אותם מדענים שהביאו הוכחות שאין התחממות גלובלית מעשי אדם. כדאי שהכותב לא יקבל 'כתורה מסיני' את ההתחממות הגלובלית. את הכסף הרב המושקע בכך אפשר להפנות למקומות מועילים יותר.
    אל גור שקיבל פרס נובל על סרט מלא הגזמות הוא מועמד טוב לקרוא על שמו סופות הוריקן.