סדר חברתי - 3 בספטמבר

השבוע במהדורת הטלוויזיה החברתית: סמנכ"ל קשרי לקוחות של הגיחון מגיב לכתבה "מייבשים את אל-קודס" | שטחי אש במקום כפרים – על המאבק המשפטי סביב שטח 918 | על מצוקת המים בשטחי C | ספריות בתחנות – מעניין בהמתנה לאוטובוס | מוסקובייה – קונצרט מעצר בתנועה.
בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
  תגובות

   

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. פריץ היקה הצפונבוני

   המדינה הוקמה ע"י פליטים או צאצאיהם. מהר מאוד היא למדה להיות כמדכאי היהודים הפליטים. ויחסה אל הפלסטינים והפליטים המדבקים על שעריה כיחס רוסיה הצארית אל היהודים בתחום המושב. ויחס פולין ליהודיה מאמצע שנות העשרים של המאה העשרים ( גזרות גראיבסקי)עד כי גם אחרי עלית הנאצים לשלטון בגרמניה ורדיפת היהודים שם היו שנים שהסוכנות חלקה יותר סרטיפיקטים ליהודי פולין מאשר ליהודי גרמניה. אכן נתבהמנו מאוד.