סדר חברתי - 3 בספטמבר

השבוע במהדורת הטלוויזיה החברתית: סמנכ"ל קשרי לקוחות של הגיחון מגיב לכתבה "מייבשים את אל-קודס" | שטחי אש במקום כפרים – על המאבק המשפטי סביב שטח 918 | על מצוקת המים בשטחי C | ספריות בתחנות – מעניין בהמתנה לאוטובוס | מוסקובייה – קונצרט מעצר בתנועה.
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. פריץ היקה הצפונבוני

    המדינה הוקמה ע"י פליטים או צאצאיהם. מהר מאוד היא למדה להיות כמדכאי היהודים הפליטים. ויחסה אל הפלסטינים והפליטים המדבקים על שעריה כיחס רוסיה הצארית אל היהודים בתחום המושב. ויחס פולין ליהודיה מאמצע שנות העשרים של המאה העשרים ( גזרות גראיבסקי)עד כי גם אחרי עלית הנאצים לשלטון בגרמניה ורדיפת היהודים שם היו שנים שהסוכנות חלקה יותר סרטיפיקטים ליהודי פולין מאשר ליהודי גרמניה. אכן נתבהמנו מאוד.