סדר חברתי 13.11

סילוק בדואים בנגב וייהודו, החלטה 1325, השפה העברית מיליטריסטית ופירוק מיתוס הנשק הגרעיני
בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

 1. יעקובי

  אילו עלה בידיהם של חבריכם הבדואים (הידועים כנאורים, ליברלים ודמוקרטים מתקדמים פוסט-מודרניים, מילה אהובה על טיפוסים מסוימים) היו מחריבים את כל עריה וכפריה היהודיים של הארץ, משתלטים על רכושנו (גם על נשותינו), וספק אם היו משאירים בחיים נפש יהודית אחת.
  מי מקיים את האתר הזה? את מי אתם מייצגים? יש לכם נציגים בכנסת, חוץ מהערבים?
  אה, אתם מייצגים מזרחים? אפילו פרומיל אחד מהמזרחים אינכם מייצגים.

 2. עמית ל.

  הקבוצה הבדווית היא חלק ממדינת ישראל. רבים מבניה משרתים בצבא הישראלי למרות המחיר הפוליטי והחברתי שהם משלמים. רבים מבניה הקריבו עצמם למען המדינה והאשמה המוטחת בהם כאן היא רשעות ובורות.
  ומלבד זאת, והחשוב ביותר – הבדווים הם אזרחי מדינת ישראל שווי זכויות ומגיעות להם כל הזכויות המגיעות לכל האזרחים האחרים ללא כל הבדל.