המהדורה השבועית של הטלוויזיה החברתית

החרם על ישראל | בית ספר ביאליק-רוגוזין – לא לילדי ישראלים | 20 שנה לטבח שביצע גולדשטיין ולמדיניות ההפרדה בחברון | על סיקור המאבק הפלסטיני בתקשורת הישראלית | הצגת הפרינג' "הטווס מסילוואן" הגיעה ליפו | המאבק על הבית בראמיה | הזמנה לסיור בקובסי וראמיה ביום שישי הקרוב
בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. פריץ היקה הצפונבוני

    בנוסף לקורבנות שהמרצח הזה קטל. נפגעו גם עשרות פלסטינים הרוגים ופצועים ע"י צ.ה.ל. במקום לענוש את המתנחלים של לב חברון.עזר צהל לממש את כונתו של גולדשטיין לפגוע בהסכם אוסלו.למרבה הצער סירב רבין לפנות את מתנחלי חברון ,אף שהייתה לכך תמיכה בדעת הקהל בשל עצת אחיתופל שקיבל שהדבר עלול לגרום מלחמת אזרחים מי שנכנע לאיום של מלחמת אזרחים הפסיד את המערכה נגדם. מה שלא מנע את הרצחו של רבין לאחר מכן. דה גול הבין שאין להכנע לאיום כזה ושבר את ההתנגדות האלימה של מתנחלי אלג'יר וחלק מהצבא. כנקמה על טבח גולדשטיין והצבא החלו פיצוצי אוטובוסים .וסרבני שלום בצד הפלסטיני הרימו ראש.עד אז היתה תמיכה גורפת בדעת הקהל הפלסטינית בהסכם שראו בו אז תחילת הסוף של הכיבוש הישראלי.