המהדורה השבועית של הטלוויזיה החברתית

החרם על ישראל | בית ספר ביאליק-רוגוזין – לא לילדי ישראלים | 20 שנה לטבח שביצע גולדשטיין ולמדיניות ההפרדה בחברון | על סיקור המאבק הפלסטיני בתקשורת הישראלית | הצגת הפרינג' "הטווס מסילוואן" הגיעה ליפו | המאבק על הבית בראמיה | הזמנה לסיור בקובסי וראמיה ביום שישי הקרוב
בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
תגיות:
כנראה שיעניין אותך גם:
  תגובות

   

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. פריץ היקה הצפונבוני

   בנוסף לקורבנות שהמרצח הזה קטל. נפגעו גם עשרות פלסטינים הרוגים ופצועים ע"י צ.ה.ל. במקום לענוש את המתנחלים של לב חברון.עזר צהל לממש את כונתו של גולדשטיין לפגוע בהסכם אוסלו.למרבה הצער סירב רבין לפנות את מתנחלי חברון ,אף שהייתה לכך תמיכה בדעת הקהל בשל עצת אחיתופל שקיבל שהדבר עלול לגרום מלחמת אזרחים מי שנכנע לאיום של מלחמת אזרחים הפסיד את המערכה נגדם. מה שלא מנע את הרצחו של רבין לאחר מכן. דה גול הבין שאין להכנע לאיום כזה ושבר את ההתנגדות האלימה של מתנחלי אלג'יר וחלק מהצבא. כנקמה על טבח גולדשטיין והצבא החלו פיצוצי אוטובוסים .וסרבני שלום בצד הפלסטיני הרימו ראש.עד אז היתה תמיכה גורפת בדעת הקהל הפלסטינית בהסכם שראו בו אז תחילת הסוף של הכיבוש הישראלי.