אלוהים יודע כמה זמן נשארתי הפוכה

״כל מה שאספר לכם מעתה והלאה יישמע מופרך ואפילו מופרע, אז תזכרו שאני בכלל מהנדסת, אנחנו אנשים מאוד אמינים״. הצצה לנובלה הגרפית ״בַּמַּיִם״ מאת תהילה חכימי ולירון כהן
תהילה חכימי ולירון כהן

אשה יוצאת לבדה לנסיעת עבודה במדינה זרה, היא מתארחת במלון תלת מגדלי ועצום. ממרחק היא מנסה לספר את השתלשלות האירועים כפי שהיא זוכרת אותם, בין מעליות ומדרגות נעות, ברצף של זמנים ואירועים. כמעט כל מפגש שלה עם עובדי המלון, המתקנים, עובדי המסעדות והאורחים מוסיף עוד תעתוע בעולמה ומבטה על הדברים.

בַּמַּיִם – נובלה גרפית, היא יצירה משותפת של המשוררת תהילה חכימי והאמנית לירון כהן. אנחנו שמחים להציג כאן את העמודים הראשונים של הספר, שתוכלו כעת להבטיח לעצמכם עותק ממנו ולתמוך בהוצאתו לאור בהדסטארט.

 

* * *

 

In the Water 1

In the Water 2

 

In the Water 3

 

In the Water 4

 

In the Water 5

 

 

In the Water 6תהילה חכימי משוררת ומהנדסת מכונות, זוכת פרס ברנשטיין לספרות לשנת 2015 ספר ביכוריה מחר נעבוד יצא ב 2014, פרסמה שירים וסיפורים בעיתונים וכתבי עת שונים | עוד על תהילה

לירון כהן אמנית, חיה ויוצרת בין יפו לירושלים, בוגרת תואר ראשון בבצלאל. עוסקת בעיקר ברישום ציור פיסול ווידיאו ארט. מציגה פעילה בתערוכות בארץ ובעולם | לאתר של לירון 

להדסטארט של ״בַּמַּיִם״ 

בא/ה לפה הרבה?

במשך 14 השנים שחלפו מאז עלה העוקץ לאוויר, מאות כותבות וכותבים פרסמו פה טקסטים בכל נושא שבעולם, כאשר מה שמחבר ביניהם הוא מחשבה מקורית וביקורתית. נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שנים, תוך יצירת שפה ושיח, חדרו בסופו של דבר לתודעת הציבור הרחב. הקהילה שנוצרה סביב האתר מאתגרת אותנו מדי יום מחדש – כאשר אנחנו נוכחות שהחיבורים הנרקמים כאן בין תרבות לפוליטיקה, בין האקדמיה לשטח, אינם טריוויאליים בכלל.

אחד הדברים המרגשים שקרו לנו השנה הוא הקמתו של העוקץ בערבית, שעם קהל הבאים בשעריו – לצד הפלסטינים אזרחי ישראל ופלסטין – נמנים גם קוראות וקוראים ממדינות ערב השונות.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו פונים כעת לעזרתכםן, קוראינו וכותבינו. בואו לקחת חלק בפרויקט יוצא הדופן הזה, ואנא תרמו לנו. כל תרומה יכולה לעזור לנו להתקיים ולהתפתח. תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.