תהיי טובה לכול, תשפ"ב

איחולים לשנה החדשה וגם כמה לינקים לקריאה של חג

מטבע הדברים והתלאות, העוקץ וקוראותיו שרויות לרוב בעוולות, באי השוויון, בגזענות ובמאבקים המורכבים ליצירת עולם טוב יותר. עם תשפ"ב המתרגשת עלינו ובאה, נאחל לכותבות ולכותבים, לקוראות ולקוראים שלנו חג שמח וימים של צדק, שלום ושוויון.

מהתנובה של השנה האחרונה, על קצה המזלג, אנחנו מזמינות אתכם לקרוא את המאמרים המחכימים ומאירי העיניים של נעה באסל ויערה בנגר אללוף על הערים המעורבות, את המאמרים המעמיקים ושומטי הלסתות של דוד בן שבת על מדיניות הקרקעות בישראל ואת המדור החדש של ד"ר שלמה סבירסקי על תקציב המדינה.

עם הציור היפהפה של ענבר הלר אלגזי, נאחל לכולכםן שהדרכים ייטיבו, שהעיניים יהיו פקוחות והאוזניים קשובות להכיל גם את היופי המגיח, שיבוא אינשאללה בדילוגים של קנגורו.

שנה של בריאות, רווחה וצדק חברתי!

ענבר הלר אלגזי, we go down with the dew in the morning light, עפרון על נייר, 2021
בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
כנראה שיעניין אותך גם:
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.