גדעון לוי - מי עדיף? נתניהו או הרצוג? תחליט

(יוסי לוס)

גדעון לוי ממציא מחדש את הסטריאוטיפ של האמא הפולנייה. רק לא מזמן הוא נבהל מהאפשרות שהרצוג יהיה ראש ממשלה והלחץ הבינלאומי על ישראל ייחלש. והבוקר לאחר הצלחתו של נתניהו הוא מקונן על מר גורלו.

"יש רק תסריט אחד גרוע יותר מאשר תסריט בחירתו מחדש של בנימין נתניהו: בחירתו של יצחק הרצוג (וציפי לבני)." כך הוא כתב רק לפני חודש וחצי. והבוקר הוא מתלונן על זכייתו של נתניהו ומבקש "להחליף את העם". היית אמור, אם לא לשמוח לוי, לפחות לשחרר אנחת רווחה שהעם לא הכזיב אותך. לא ככה? נתניהו עדיף בעיניך בהפוך על הפוך מתוחכם שמאלני שכזה – "ככל שיהיה יותר גרוע, ככה יהיה יותר טוב". רק שלמי בדיוק יהיה יותר גרוע עד שלך יהיה טוב? מה שבטוח הוא שלא לך.

הגיע הזמן להחליף אותך, לוי. לא את העם.

 

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.