גיבור מאבק יוקר המחייה, רמי לוי, מאיים על עובדיו השובתים

(יוסי דהאן)

מדליק משואת יום העצמאות, גיבור מאבק יוקר המחיה, האיש שהכניע את תאגידי ורשתות המזון הגדולות באמצעות "עוף בשקל", רמי לוי, בן העניים שהפך למילארדר, הילד שגדל במשפחה ענייה, המתנגד החריף להעלאת שכר מינימום בטענה "הכסף יילך לבזבוזים" – עסוק בימים אלה בשבירת שביתה של עובדיו, עובדי מרכז השיווק בתימורים, סמוך לקרית מלאכי. לטענת הסתדרות העובדים הכללית, רמי לוי מאיים על עובדים שובתים ומעסיק במקומם שלא כחוק עובדי קבלן. שני עובדים שהיו מעורבים בהתאגדות זומנו לשימוע לפני פיטורים וכתוצאה מכך הוכרז סכסוך עבודה במקום. עתה מאיים רמי לוי לסגור את המרכז ולפטר את כל 180 עובדיו.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.