העלון של גופי התקשורת העצמאיים בישראל 4

והנה שוב כמו שעון מדי שבועיים, אתם מקבלים ריכוז של כתבות ומאמרים שהתפרסמו בגופים השונים בישראל שמנסים לעמוד בשטפון של הרדידות והמסחריות ולהביא לכם חומרים חשובים לידיעה ולמחשבה.

מהעוקץ יש שם על פמיניסטיות מזרחיות בש"ס וניתוח של תוצאות הבחירות וסימון של פוטנציאל התפתחות עתידית של השמאל. משאר הגופים יש סדר חברתי לקראת פסח על מבקשי המקלט, על ג'יי סטריט – הארגון השמאלי היהודי שהוקם לפני מספר שנים כאלטרנטיבה לאייפאק, על בנימין נתניהו כצ'רצ'יל, על אתיקה או יותר נכון על היעדרה מהציבוריות הישראלית, על אדישות פופולארית ביחס להתעמרות השלטון במוחלשים שבינינו, על הקמפיין האנטי ערבי של הרצוג ועוד הרבה דברים מעניינים ומעוררי מחשבה.

 

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.