העלון של גופי התקשורת העצמאיים בישראל 5

הטלוויזיה החברתית עם מהדורת האקטואליה ועל המחסומים שמוצבים בדרכיהם של פלסטינים לטיפול רפואי, שיחה מקומית עם דגים בדרום תוניסיה ובצפון אירלנד ועל מחנה הפליטים אל-ירמוכ המוכה בסוריה, 972 על השימוש של צה"ל בחימוש "לא הורג" אך קטלני ועל הקשר בין הנכבה לכיבוש, הגדה השמאלית על התפקיד של הרצוג בממשלת נתניהו ועל פאלעסטינישע קומוניסטישע פרטיי, כל השלום עם עופר גולני על אלבומו החדש ועם סיגל רוזן על גירוש מבקשי המקלט, וכמובן העוקץ על הרטוריקה השגויה והמזיקה של ארגוני זכויות אדם ביחס לאיך פועלות מדינות המערב ביחס למבקשי מקלט ועל המימונה, משיחיות ראויה מהרמב"ם ועד ימינו.

הכל כאן

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.