השושבין בחתונה של ליברמן ונתניהו

(יוסי דהאן)

המאסטר מדגים שיעור למתחילים בספינולוגיה. מדוע התגלו קשיים רבים כל כך במשא ומתן עד עתה ומדוע לא נחתם ההסכם עם ליברמן לפני פרסום דו"ח המבקר על נסיעותיו? ומדוע עתה, כשחשדות פליליים מרחפים מעל ראשו, יגושרו הפערים בין הצדדים חיש קל והפרשה תיקבר תחת הסיקור הכבד של כתבינו ופרשנינו על הצלחת המשא ומתן והטקס המרגש של כניסת שר הביטחון החדש לתפקידו.

לטקס החתימה על ההסכם בין ליברמן לנתניהו מן הראוי להזמין כשושבין מרכזי את היועץ המשפטי לממשלה לשעבר יהושע ויינשטיין, ששני חתני השמחה חבים לו חוב עמוק. לולא חברותו האמיצה ומילוי תפקידו מעבר לציפיותיהם, ייתכן ושניהם היו עתה שכניהם לתא של קצב ואולמרט.

 

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.