יד ימינו של כחלון הוא גם הלוביסט של תשובה

(יוסי דהאן)

בעניין הפינוי האלים בשכונת הארגזים המתבצע בימים אלו על ידי אילי הנדל"ן ישעיהו חכשורי ויצחק תשובה, חשוב לשים לב שהאיש החזק והמרכזי המנהל את העניינים בשכונה זו ובמקומות אחרים מטעמו של צאר הדיור, שר האוצר משה כחלון, הוא איש ימינו, יושב ראש מטה הדיור – אביגדור יצחקי.

יצחקי, שבעברו שימש גם כמנכ"ל לשכת ראש הממשלה, כחבר כנסת וכיושב ראש הקואליציה, פרש לפני מספר שנים מהפוליטיקה ועבר לשמש באופן טבעי כמנכ"ל אחד ממשרדי הלוביסטים הגדולים בישראל, גורן-עמיר. אחד הלקוחות המרכזיים של המשרד, שיצחקי טיפל בו אישית וקידם עבורו את עסקי הגז – הוא איל הגז והנדל"ן יצחק תשובה. במדינה מתוקנת שר האוצר משה כחלון היה צריך להשעות את יצחקי מלעסוק בכל עניין שיצחק תשובה מעורב בו.

 

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.