מי יבנה, יבנה בית, ביהודה ושומרון?

(יוסי דהאן)

במהדורת החדשות אני צופה בבני ביטון, ראש עיריית דימונה, מחווה את דעתו על פרשת בית נתניהו: "אנחנו אוהבים את ביבי, כולנו בעיירות הפיתוח אוהבים את ביבי". אני בטוח שבעיירות הפיתוח לא אוהבים את נתניהו כמו ביטון, ראש העיר שלא מחמיץ הזדמנות להתחנף. מיד לאחר מהדורת החדשות בתוכנית "המקור", רביב דרוקר ואיתי רום מספרים כיצד נתניהו האהוב העביר בתקופת כהונתו כשר אוצר עשרות-מיליוני שקלים לבניית בתים ביישובים ביהודה ושומרון, בעוד מקומות כמו דימונה אינם זוכים ולו בפרוטות. אך הבתים לא נבנו וחלק מהכספים הללו נעלמו. נתניהו דאג למחוק למתנחלים את חובות הכספים שנעלמו ב"ניהול כושל והולל", בעוד דיירי דיור ציבורי מגורשים מבתיהם על חובות של מאות שקלים.

לצפייה ב"המקור"

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.