מי מפחד מדוד בן בסט, מלך תחנות הרדיו האזוריות?

(יוסי דהאן)

כל מה שעובדי רשות השידור צריכים לעשות על מנת להמשיך לשמור על מקום עבודתם ועל השידור הציבורי זה לשכור את שירותיו של דוד בן בסט, לשעבר חבר במרכז הליכוד ובעל קשרים פוליטיים ענפים. בן בסט הוא גם הבעלים של תחנות הרדיו האזוריות רדיוס ולב המדינה. לבן בסט יש עוזרת הדואגת לקדם את עסקיו, חברת הכנסת מהליכוד נאוה בוקר. בוקר הובילה בעבר הצעת חוק שיזם בן בסט ושאושרה השבוע בקריאה שנייה ושלישית, הצעה המאשרת בדיעבד תחנות רדיו מפוצלות שהוקמו שלא כחוק. אולם חברת הכנסת בוקר לא נחה על זרי הדפנה: בימים אלה היא מובילה יוזמה נוספת של פטרונה, הצעת חוק שתאפשר לבן בסט פרסום ללא הגבלה ברדיו האזורי בתקופות שיא.

השרים וחברות וחברי הכנסת, הזוכים לראיונות חנפניים ארוכים עם המראיין בן בסט, לא מעזים להתנגד להצעות החוק של בוקר. הם ממהרים להצטרף אליהן במהירות, מחשש להסתבך עם טייקון הרדיו ולאבד את החשיפה לה הם זוכים בתחנותיו. לאחרונה עבר בן בסט לשדר גם בערוץ 20, דבר המוסיף למורא שהוא מטיל על חברי הכנסת. איתו ארדן ונתניהו לא מתעסקים.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.