מסתבר שמשפחת עופר הם גם ״שקופים״

(יוסי דהאן)

האם משפחת עופר צריכה להיכלל בקבוצת "השקופים", המודרים, חסרי הממון וחסרי הקול בחברה הישראלית, אלה, ששר הכלכלה אריה דרעי הבטיח להיאבק למענם?

מנכ"ל משרד הכלכלה, עמית לנג, נאבק בחירוף נפש לביטול מסקנות ועדת ששינסקי 2 ובתכנית משרד האוצר למסות את חברת כימיקלים לישראל על רווחיה משימוש במשאבי הטבע של ישראל.

אם יצליחו אריה דרעי ועמית לנג במאבקם, יגדל הרווח של התאגיד, העושה שימוש בעובדי הנגב כבני ערובה, בשלש מאות מיליון שקלים. אני יכול לחשוב על כמה שימושים יעילים וצודקים יותר במיליונים הללו, מאשר לתמוך במשפחת עופר השקופה. שימושים, שיסייעו לאלה שהופיעו בתשדירי הבחירות של אריה דרעי.

בא.ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך שני עשורים של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים, התורמים מכישרונם לאתר והקהילה שסביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

כדי להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם. יחד נשמן את גלגלי המהפכה!

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  1. דרור

    וזאת לתשומת הלב של כל אלו שחשבו שדרעי יילחם עבור מישהו חוץ מקבוצת הייחוס שלו שהיא המעמד הכלכלי הגבוה ולא עדות מזרח. זה אינו מפתיע מכיוון שהחלוקה האמיתית בארץ היא של מעמדות כלכליים ולא של עדות. לתשומת לב כל הטועים כאן בעניין זה.