יוסי יונה הוא אח שלנו

(יוסי לוס)

יוסי יונה הוא אח של מחוסרי הדיור, אח של המזרחים, אח של אשכנזים שרוצים צדק חברתי, אח של מובטלים ושל החיים בעוני, אח של העובדים, ואח של המוחלשים באשר הם בחברה הישראלית ובכלל. הוא שואף לצדק חברתי ולשוויון, לחיים הגונים ולחברה מוסרית, להסדר שלום עם הפלסטינים…

לכן, הבית הנבזה יוצא מגדרו כדי להשמיצו כתומך חמאס. לא פחות ולא יותר. לשיטתם, כל מי שסבר שראוי לסרב לשרת בשטחים הוא תומך חמאס, כל מי שסבר שפינוי מתנחלים היה הכרחי הוא תומך חמאס, כל מי שמתייחס ברגישות ובאמפטיה לאסון הפלסטיני עם קום המדינה הוא תומך חמאס.

יוסי יונה אינו אח של שר הפינוי מהבית היהודי שחשוד במכירת דירות ציבוריות לעמותות המזוהות עם הציבור הדתי-לאומי.

יוסי יונה הוא אח שלנו.

ראיון עם יוסי יונה ב-2005 שאת דבריו המדויקים שם לקחו נציגי הבית הנבזה וסילפו ועיוותו.

בא/ה לפה הרבה?

נושאים שהתעקשנו עליהם לאורך 16 שנות קיומו של "העוקץ", תוך יצירת שפה ושיח ביקורתיים, הצליחו להשפיע על תודעת הציבור הרחב. מאות הכותבות והכותבים התורמים מכשרונם לאתר והקהילה שנוצרה סביבו מאתגרים אותנו מדי יום מחדש, מעוררים מחשבה, תקווה וסיפוק.

על מנת להמשיך ולעשות עיתונות עצמאית ולקדם סדר יום מזרחי, פמיניסטי, צדק ושוויון, ועל מנת להמשיך ולפתח את האתר בערבית, שעם קוראיו נמנים רבים ממדינות ערב, אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף בפרויקט יוצא הדופן הזה. כל תרומה יכולה לסייע בהגדלת הטוב שאנחנו מבקשות לקדם.

תודה רבה.

donate
תגובות

 

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.